Company Directors / Secretaries in the UK

Directors ordered by Surname

, 6269801 → AHMED, WIGDAN

ALLOTT, JOHN → ARCHIBALD, MERVILLE

AUSTIN, FELICITY → BALL, CEREDIG

BARTER, TIMOTHY → BEECHAM, LUKE

BETTERIDGE, DARREN → BLAGG, RICHARD

BOSHER, COLIN → BRATTEL, ROBIN

BROWN, BRUCE → BURDIS, KEVIN

CALCIOLI, ELIZABETH → CARTER, S

CHARD, CARON → CHURCHILL, TREVOR

COE, PETER → COOKE, COLIN

COWLARD, KEVIN → CS-COMPANY-SERVICES-LIMITED,

DARLING, CHARLOTTE → DEBLASI, SILVANO

DIMCHEV, DIMCHO → DOWNES, RACHEL

DWIVEDI, RAKESH → ELLIOTT, ANDREA

EWAN, GEOFF → FERGUSON, S

FLYNN, PETER → FRANKS, MARK

GANDOIS, ARNAUD → GIBBENS, S

GOFFEY, GRAHAM → GRANGER, DAVID

GRINGRICH, DALE → HALKETT, HARRY

HARDY, KATHLEEN → HATHAWAY, DALE

HENDERSON, DONIA-MICHELE → HILLS, MARK

HOLMES, INGRID → HOWIE, THELMA

HUTCHINSON, CONSTANCE → JACKSON, BERYL

JENNISON, DAVID → JONES, S

KAUSER, RHIANNA → KEUSSEYAN, CHRISTIAN

KITCATT, MICHAEL → KYEREMEH, AMPAABENG

LAVIDGE, NICHOLAS → LESLEY, ADRIAN

LIVESEY, MALCOLM → LUDER, HAROLD

MADDOX, JAYNE → MAQBOOL, NOSHEEN

MATHESON, ANDREW → MCCREA, ANDREW

MCLEAN, RUSS → MERRALLS, MATTHEW

MISHCHENKO, LARISA → MORGAN, DAVID

MULLENDER, SUSAN → NATION, RACHEL

NIKKHAH, SERENA → ODONNELL, DEREK

ORR, BENJAMIN → PANNU, JAGIR

PATON, S → PERRETT, MICHAEL

PITCHER, VICTORIA → PRATT, MICHAEL

QUINN, JAMES → RAWSON, ANDREW

RICCOMINI, DARIO → ROBINS, MIKE

ROULSTON, KHRIS → SAHOTA, AJIT

SAWYER, NOLAN → SEMPLE, THOMAS

SHELSWELL, ADRIAN → SIMPSON, ERIC

SMITH, EVELYN → SPANNER, SIAN

STEINGRUBER, CAROLYN → STRONG, JAMES

TAAK, GURDAAT → TERRONI, S

TIGOUFACK, YANNICK → TRICKETT, STEPHEN

UNWIN, GEOFF → VOHRA, SATINDER

WANNIARATCHY, JOHN → WEBSTER, ERNEST

WHITEFIELD, S → WILLIAMS, NOVELETTE

WONG, POLLY → XIANG, JIANZHONG

AHMED, WOQUAS → ALLOTT, JOHN

ARCHIBALD, MHAIRI → AUSTIN, FAYE

BALL, CEREDIG → BARTER, TIMOTHY

BEECHAM, LUKE → BETTERIDGE, DANIEL

BLAGG, RUSSELL → BOSHER, CHRISTOPHER

BRATTEL, S → BROWN, BRUCE

BURDIS, LLOYD → CALCIOLI, ELIZABETH

CARTER, S → CHARD, BRIAN

CHURCHILL, TRUDII → COE, PENNY

COOKE, COLIN → COWLARD, KATHERINE

CSCS-NOMINEES-LIMITED, → DARLING, CHARLES

DEBLAUWE, WIM → DIMBYLOW, S

DOWNES, RAYMOND → DWIVEDI, PRACHI

ELLIOTT, ANDREW → EWAN, GAVIN

FERGUSON, S → FLYNN, PETER

FRANKS, MARTIN → GANDOA, ANNA

GIBBENS, S → GOFFEY, DANIEL

GRANGER, DAVID → GRINGRAS, SAMUEL

HALKETT, HUGH → HARDY, KATHLEEN

HATHAWAY, DANIEL → HENDERSON, DONALD

HILLS, MARK → HOLMES, IAN

HOWIE, THOMAS → HUTCHINSON, CONOR

JACKSON, BETTY → JENNISON, CHRISTOPHER

JONES, S → KAUSER, REHANA

KEUTGEN, PAUL → KITCATT, MARTIN

KYEREMEH, KWAKU → LAVIDGE, NICHOLAS

LESLEY, ALEXANDRA → LIVESEY, MADELEINE

LUDER, HAROLD → MADDOX, JAYNE

MAQBOOL, RAZIA → MATHESON, ANDREW

MCCREA, ANDREW → MCLEAN, ROSS

MERRALLS, MATTHEW → MISHCHENKO, LARISA

MORGAN, DAVID → MULLENDER, STEPHEN

NATION, ROBERT → NIKKHAH, MOHAMMED

ODONNELL, DIANE → ORR, BEN

PANNU, JAGIR → PATON, S

PERRETT, MICHAEL → PITCHER, VALERIE

PRATT, MICHAEL → QUINN, JAMES

RAWSON, ANDREW → RICCOMINI, BRENDA

ROBINS, MYRA → ROULSTON, KENNETH

SAHOTA, AJMER → SAWYER, NIGEL

SEMPLE, UNA → SHELSTON, MARK

SIMPSON, ERIC → SMITH, EVELYN

SPANNER, STEPHEN → STEINGRIMSEN, MORTEN

STRONG, JAMES → TAAK, FATHIA

TERRONI, S → TIGOUE, ASSRI

TRICKETT, STEPHEN → UNWIN, GEOFF

VOHRA, SATINDER → WANNIARATCHY, CATHERINE

WEBSTER, ERROL → WHITEFIELD, S

WILLIAMS, NOVELETTE → WONG, POL

XIANG, JINLAN → ,